Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajte zelena

..zdravim..
..mam takovej dotaz-premyslim o zakoupeni tohodle krasnyho stvoreni,tak se snazim sehnat co nejvice informaci o nem a kde by se dali sehnat mlady,proto bych byl rad,kdyby mi mohl nekdo poskytnout nake informace,popripade poskytnout kontat na nekoho od koho by se dali odkoupit mladata..diky moc!!

..no pokud muzu mluvit ciste sam za sebe,tak za zacatecnika se povazuji,ale jelikoz v rodine uz nakou dobu par hadu mame,tak snad by mi bracha v tomto smeru poradil..,ale jak rikam-stale spise tapam a vybiram,nez ze bych byl jednoznacne rozhodnut do ceho jit!!:-)