Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mšice v teráriu s chameleonama

mám v teráriu mšice a nevím co s nimi mám dělat, mám přípravek proti mšicím ale nevím jestli ho mužu dát do terária, je to spíš takový jed proti mšicím, ale napadlo mě ještě že bych dal do terária pár Slunéček sedmitečných protože myslím že mšice žerou.

prosím o radu, Díky.

Tak předně se mi ani moc nechce věřit, že to jsou mšice, ale jinak bych vyndal chamíka (pokud je teda malej, tak by je mohl žrát) někam mimo, vyházel zbytečné vybavení a prostě to vyčistil (neznám velikost ani vzhled terária) - buď to někde vystříkal a vymyl nebo je vysál vysavačem, prostě cokoliv lepšího než shánět pár desítek nebo set slunéček.