Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon jemenský-nemoc

Ahoj, prosím o radu. Máme chameleona jemenského, dnes ráno ale ležel na zemi, ztratil barvu, je zašedlý a má zapadlé oči. V úterý dostal cvrčky, které jsem dnes našla v teráriu vyzvrácené. Nejí, nepije, jen leží na klacku a má podepřenou hlavičku a usíná. Zítra se chystáme k veterináři, ale kdyby někdo věděl co by to mohlo být, budeme rádi za jakoukoli radu.

terárko máme 40x40x60 má udělané pozadí, svítíme UVéčkem, pod zdrojem má kolem 30° a u dna kolem 20°. Každý den jednou rosíme, krmíme cvrčky obalené ve vitamínech. Bohužel ale nevíme stáří našeho Bohouška, je to nalezenec. Ale už u nás bydlí něco přes rok.

přesně to bohužel popsat nemůžu, chamík je bráchy a ten se o něj stará...každý měsíc jezdí na burzy s terarijníma zvířatama a tam kupuje zářivky i vitamíny, takže v tom by problém být neměl...teď je bohužel na horách a mám ho na starosti já. Zkusím ho vyfotit telefonem, ale nevim, jestli bude z té fotky něco poznat.