Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera burza - Plzeň 10.4.2010

Připomínám konání již tradičních plzeňských terarijních trhů tuto sobotu. Takže kdo jede a něco poveze nebo něco chce sehnat, může si zde vylít srdéčko. Za sebe, zastavím se tam, pro zájemce mohu nabídnout něco mikro a malých cvrčků a snad i nějací ty střední budou, za drobnou úplatu (ceny lidové), zájemci napište SZ nebo sms (číslo je v profilu). Jinak očekávám pokec a pivko.

zdar:-D "u mě dobrý"jedu :-D:-D,akorát nevím kdy dorazím??bud přijedu s Martinem nebo solo,to je ta horší varianta.
Snbáku-nez.na potkoše a krmení pro děvčata :-D:-D:-D
Uro přijed,ale mi dva to raději vyřešíme osobní návštěvou(bude to lepší):-):-)
melda je jasný :-D
ale mám jednu podmínku:!:kdo se mi bude smát tak s tím už nikdy nepromluvím ;-);-)a pojedu domu takže tak :-D:-D

Já si nestěžuji, sehnala jsem, co jsem chtěla - teda spíš mi to tam dovezli ti, se kterými jsem byla domluvená, ale jinak mi to připada jako každou burzu.... furt dokola, takže nic valného. Hlavně že jsme se tam zas sešli tak nějak stejná parta :-) na píju vedle u výčepu :-). a o to jde také :-D