Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon spí na zemi

Chtěla bych se zeptat, jestli je správné že můj chameleon spí v noci na zemi?dříve spával na větvích ve výškách a poslední dobou jen na zemi.slyšela jsem že většina chameleonů spí na vrchu...poradtě prosím někdo
Změna předmětu, původně: chameleon (MadMike)

Dobrý den,
Můj chameleon normálně taky spal na vetvich na hoře..Ale potřebovali jsme vimenit větve byly už cele suché a neudrželi by ho... Myslite ze to na něj nějak působí? Co mám dělat aby spal jako dříve? Prosím poradte :'(