Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indotestudo elongata

Zajímalo by mě, jak je to s chovem. O téhle želvě si toho člověk v češtině moc nepočte. Je to "venkovní želva"? Musím mít v případě venkovního chovu od jara do podzimu skleník nebo stačí bouda? I za další zkušenosti s tímhle druhem budu vděčný, díky...

loading...

Dobrý den,

měla bych zájem o koupi této želvičky do bytu. Bez možnosti výběhu, max na balkoně. Nechci odchovávat. Je lepší mít i tak dvě zvířata stejného pohlaví? Můžete mi prosím napsat na email odkaz na vaše webky a případně podmínky prodeje želvičky? Děkuji moc
periova@seznam.cz

Většinou se to snažim co nejblbovzdornějc vysvětlit + caresheet na mém webu, kdyby nějaký problém tak se ozvěte. Záruka na zvíře 6 týdnů, která je ze zákona, pokud zvíře do té doby exne požaduji výsledky pitvy. Na základě jejího výsledku uznám/neuznám případnou reklamaci. A pokud zvíře časem zmrvíte nevhodným chovem, tak jděte do (_!_).