Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemensky zcernala prilba

Prosim poradte mi mam chamika stari asi 7mesicu a napred se mu na prilbe obevil jakysi povlak ale neni to loupani kuze ale jakoby tam mel otreny vosk bile barvy a tedkom mu dokonce ty okraje prilby zcernaly neni to nejaka nemoc ? poradte dekuji foto dodam

souhlasím s nutností fotky.

Host123: čoveče spíš bych se přikláněl k tomu popálení, mam tu jednu fotku chamíka která přesne tomudle odpovídá, nedosvléklá kůže a je to připálené. Hlavně na přilbě by snad (pokud by tam nebyla nějaká infekce) k nekroze docházet nemělo. Ale nevim doktor nejsem :-)

Prosím vás o pomoc dneska jak jsem mu zapl vyhřívací žárovku jak jsem se na něj díval tak tam neměl špičku helmy Prosím jestli by jste mi mohli poradit nevím jestli to mám ošetřit nebo se to zahojí