Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem škůdci/paraziti v chovu cvrčků!!

Dnes jsem si všiml, že v mém mini chovu cvrčků se objevili nějací úplně mikro mini malý bílý škůdci. Jsou opravdu maličký, ale je jich spousta. Dá se, říct že se objevili ze dne na den. A najednou obléhají všechny boxy s cvrčkama(na stěnách, víku, všude). Nevíte někdo co jsou zač a jak se jich zbavit - nějaký protiparazitní prostředky? Bojím se aby se nedej bože dostali až k stravitelovi krmného hmyzu :-( díky moc.

Rád bych to trochu oživil, protože u mě se objevili také. Opravdu není škodlivé těmito cvrčky krmit? Koukal jsem že ty paraziti je obtěžují - jsou i na cvrčcích, zejména na hlavě a také se výrazně zvýšil úhyn. Včera jsem je přesunul jinam a původní akvárko vydezinfikoval. Po novém působišti se neuvěřitelně rychle hned rozlezli a jsou jich tisíce.

Dle toho, co jsem se zde dočetl dám tedy do akvárka nějaký zdroj tepla. To by mohlo pomoci.

Předem díky za jakoukoliv radu.