Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veleještěrky Gallotia stehlini

Dobrý den, prosím nemáte někdo informace o tomhle druhu veleještěrky? Hledám hledám a nikde nic není... Zajímalo by mě cokoli například potrava, terárium a jeho vybavení, schopnost ochočení, chování jednotivě či skupina, pořizovací cena atd. Mnohokrát děkuji.

Den dobry preji vam ... Nenajde se ve zdejsi komunite nekdo kdo by prodaval dospeleho samce? cca neco mezi 5-7 lety? Usti nad Labem a okoli?

Uz se nemam kam obratit ... u nas sou cice kazdou 3 sobotu zoo trhy, ale ja mam volnyho casu jako safranu a kazdej termin konani sem v praci..

Za jakekoliv info dekuji .

Zdravím. Mladé nemám ještě žádné, ale pokud mi dobře dopadne letošní sezona, něco by být mohlo. Výsledky z minulých let však jsem příliš dobré neměl. Ale mám ověřený chovný pár, dále samotnou adult samici, a subadultního samečka; a konktakty na několik dalších chovatelů.