Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat polystyrenový termobox (Praha)

Zdravím, měl by tady někdo zkušenosti s tím kde by se v Praze dali sehnat polysternové termoboxy za nějakou rozumnou cenu? Narazil sem na pár eshopů které to prodávají ale dávat peníze za zaslání se mi moc nechce a na burze v ládní sem je nevidel :-|. Jedná se mi o box menších rozměrů (pro chameleona), tedy nic velkého. Předem všem díky.

mam tu ted nejake termoboxy rozmeru tusim 26x23x36 s dvojitym "zamkovym" zaklapavanim vika a pak jeste jednu o neco vetsi bednu. Kdyztak se ozvi na strajaka@seznam.cz. Pokud si pro nej dojedes, muzes ho mit treba zitra.

Děkuji za toto téma a s dovolením si ho dovolím také využít pro svůj dotaz či definování mých kritérií. Za 2 týdny jedu do Německa dopárovat Python brongersmai, takže termobox s lahvemi vyhřáté vody je pro zdravotní stav hada nutností. Had má již zhruba metr a při tloušťce "curtusek" budu asi potřebovat o trochu větší polystyrénovou krabici. Ve stavebních obchodech jsem vyloženě krabici nenašel. Kdybych to nějak přidělal dohromady, had by se z toho ve snaze dostat ven stopro dostal(znám sílu subadultů).. Doporučí někdo něco? (bydlím v Praze)

Většinou se nejlépe shání u dovozců akvarijních ryb. Dovolil jsem si za Vás zagooglit a našel jsem následující:
pokud by Vám vyhovovalo na Praze 9 tak zde - Aquarimex s.r.o.
Do Čertous 2634/7
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Tel.: +420255734590
Tel./Fax: +420255734592
E-mail: info@aquarimex.cz

nebo

Akvaristika Petr Forst Bryksova 741/72, 198 00 Praha-Černý Most www.petr-forst.cz

Telefon WORK: +420 281 916 723

Fax FAX: +420 281 916 723

E-mail: EMAILpetr.forst@volny.cz
Otevírací hodiny:
Den Dopoledne Odpoledne
Pondělí - Pátek 9:00 – 18:00
Den Dopoledne Odpoledne
Sobota 9:00 – 12:00
A nebo

AQUA Petra s.r.o
PETRA-AQUA, s.r.o. Heleny Malířové 283/9, 169 00 Praha-Břevnov www.aquarium.cz

Mobil CELL: +420 724 866 725

Telefon WORK: +420 220 516 264

E-mail: EMAILinfo@aquarium.cz ale to už asi budete mít daleko.
PB

S Auqa petra mám dobrou zkušenost, mají vychytaný termoboxy.

Kartonová krabice, uvnitř obložení z polystyrenu, vystlaný igelitem - neteče. včetně víka a kousků polystyrenu, kterým se obsype boxík se zvířetem - lépe izoluje a zvíře nelítá sem/tam.

Tu bednu mám schovanou a jezdím s ní pro zvířata. Je to OK. :)

Trochu bych to doplnil, jde o polystyrenovou bednu v kartonové krabici. Tyto bedny nejsou jejich výroby ( nějaká indonésie nebo kde ), každopádně jsou dost dobrý, jsou pevný a zavírají se víkem shora.
Transportních beden se vyrábí hned několik druhů, dokonce orientované na délku, která je tuším 80 cm a je po délce půlená.
PB