Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov cvrčku rada ....

zdravim snažim se chovat cvrčky pro parek chamiku co mam doma ale mam problem lihnou se vejička cvrčku v suche hlíne? pokud ne jak docilit toho aby ta vlhka nechytala plisen a ty male bile roztoče ? a ješte jak přemistujete ty male prcky potom mam jich asi 200 na hline a nevim jak s nima do jine krabičky díky

Tak jestli ti vadí cvrkání a dostaneš se tak aspoň jednou do měsíce ke zdroji menších cvrčků, tak je nemusíš přímo chovat, ale jen přechovávat. Postačí i nižší teplota při který rostou pomalu, takže vydrží dýl. Teď přes zimu je mam tak v 18°C v noci maj jeste min. Dospělce buď zkrmíš nebo vyhodíš.