Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem březí samice neklade ?

zdraviim chci poradit mam doma samici a samce v jednom terra samice hodila pestre barvy je to presne mesic a 2 deny a ted už 3 dny chodi nebo spíž se plazi v terra jsou na ni hodne vidět vajička samec je už delši dobu od ni bo ji furt ortavoval a ona na nej syčela jak dlouho to trva než se samice rozhodne klast vejce ? jelikož už 3 den se plazi po substratu byl tam jeden pokus o vyhrabani diry ale pak to nejak vzdala mužete poradit znamemu tak par chameleonic uhynulo díky moc

A pokud se inkubuje takhle provizorně někde na skříni, jakým způsobem prosím zajišťujete udržování vlhkosti? Někde tady na poradně jsem četl o opatrném vstřikování vody injekční stříkačkou po celé ploše (a hloubce) nádobky. Ale nehrozí takhle opak, tedy přemokření? A jak často je třeba to dělat, aby substrát nevyschnul? Díky!

Ahoj prosim o radu. mam doma samici chameleona jemenskeho starou asi 10 mesicu . Je brezi. Jsou na ni videt vajícka a hodně pribrala aspon na pohled. Uz asi 2 mesice je videt ze je brezi. dali jsme ji do terarka substrat dost vysoký. je v terarku s jednim sameckem. Moc chceme aby uz kladlaa ale zatim hrabe jen ten samecek:-D. uz ani moc nezere ale pije . MOC VÁS PROSÍM O RADU NECHCI ABY MI UMRELA.:-|

Máš oba společně ? Jak velkym terariu ? Jak dlouho nezere samice? Urcite bych je rozhodil aby mela samicka klid pokud zacina lozit,a hledat misto budeto co nejdriv ja vzdy odchytavam samici z tera do kybla se substraten dam ji na klidny misto a chodim kontrolovat

divej ja mam v 65(d)x65(h)x115(v) jenom samici , spravne mi měli bejt od sebe , minimalne aspoň na kladeni , samec ji urcite stresuje pokud tak 3 dny je to v poho snuzka by mela bejt co nevidet , u me samicka trebe nedokaze naklást do substratu na zemi nebo do nejake misky , jedine az ji dam do kybla ze sub. ,hlavne nechat ji v klidu zaklad uspechu preji hodne stestí :)