Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teraristicka tetovani

Zajimalo by me kolik chovatelu je uchvaceno svymy chovanci natolik, ze si je nechali zvecnit na telo..? :) inu, pochlubte se svymi kerkami s terarijni tematikou:) rad bych zacal, ale jeste nemam definitivne zvolene misto, tak treba zde najdu inspiraci:)

ahoj, využiji vlákna. Potřebovala bych poradit - plánuji celý rukáv a chtěla bych ho mít s terarijní tématikou. Ale ráda bych na rukávu zkompletovala jen zvířata která by se dala v uvozovkách potkat, aby každé zvíře nebylo "každý pes jiná ves" (například nechci mít hada z asie a vedle toho ještěrku z Ameriky). 100% jsem rozhodnutá že chci chameleona pardálího a od toho bych ráda odvíjel další živočichy. V rukávu chci ještě jednoho zástupce žáby, jednoho zástupce brouka, jednoho zástupce motýla, jednoho zástupce ještěrky a jednoho zástupce hada (hada nějakého tenkého ne škrtiče jako je např. krajta/hroznýš). Samozřejmě preferuji barevnější jednotlivce :) Moc děkuji všem za jakýkoliv nápad a návrh ;)

mezi madagaskarkou faunu jsem se již dívala, o ještěrce přemýšlím o felzumě madagaskarké, ale ještě hledám dál, třeba narazím na nějaký zajímavější druh :-) Jako had mne zaujal Ithycyphus perineti. Za odkazy moc děkuju, hned je sjedu.

To jsou dost silná slova Straslave. Vždyť mně ani mé okolí vůbec neznáš. Sama už mám rodinu a manžel mou vášeň podporuje a sám jí se mnou sdílí :) Přišla jsem pro nápad/návrh a ne pro poučování jaká bude má situace za 25 let ;)

No tak se omlouvám.Já si jen doted myslel,že tetování by mělo mít nějaký smysl a mělo by zobrazovat moji osobu....Ale jak vidím,stačí si nechat poradit nějaké latinské názvy zvířat,ke kterým nemám a nebudu mít nikdy žádný vztah a nechat si to udělat...Hlavně že bude ruka barevná...Prostě jsem vůl,tak sorry...

ale já k terarijním zvířatům mám velmi blízký vztah a ovlivňuji můj život z velké části (doma mám cca 30 terárií od pavouků, hadů, ještěrů, chameleonů po šváby) ..jak řikám nic o mne nevíš Straslave ;)....moc děkuju Auriferovi za ten odkaz - je to přímo to co jsem potřebovala ! :-) ( radu / nápad na zajímavé druhy i ty co se normálně v teríriích chovají jen zřídka a nejsou tolik známí :)

Jinak nebude to mé první tetování, tak už trochu vím co a jak chodí...na druhé ruce mám rozdělaný rukáv s již hotovým damon variegatus :)

navíc netuším proč do této diskuze zavítají i takový kteří nejsou zrovna fandové tetování...taky například nechodím do motorkářské diskuze a nemelu tam žvásty o tom že jízda na motorce je tak nebezpečná a že by měli radši chodit pěšky.asi by mně každej poslal do .... :D

Děvče,já mám tetování ještě z komunistické vojny,kdy ty jsi ještě nebyla na světě....A jinak už vůbec nechápu,když jsi taková terariska s bytem plných terárek,proč si sama neumíš najít,co potřebuješ....Nehledě,že v terárkách máš inspirace určitě dost....Ale jestli nás tady chceš všechny ohromit,tak na mě rozhodně to neplatí...Jo a mimochodem,toto není tattoo stránka,ale stránka o plazech....No nic

straslav: s kérkama to mám stejně.. mělo by to pro znamenat něco osobního a hlubokého. Tak jsem pojal to svoje, které mohu schovat pod triko.. Nicméně existují lidé ve stylu Amy Whitehouse, kteří berou tetování jako zdokonalení jejich už tak krásných těl. Většinou to chce ještě tunely do uší, případně piercing do bobra :)