Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius

Pekny den. Mam doma pythona kralovskeho a niekedy sa mi zahrabava do podstielky az tak ze ho nevidno a dokaze tam byt aj pol dna. Viete mi niekto povedat preco je to tak. Dakujem.

Tak to bude určitě v pohodě, myslel jsem, že tam je zalezlý nějak trvale dlouhodobě. Určitě jí to neuškodí, oni si prostě rádi udělají svůj úkryt, prostě si jen tak zalezou do míst, kde je pro ně aktuálně příjemná teplota a vlhkost a kde mají svůj klid8-). Vsadím se, že až vyhládne, tak bude rejdit po celým terárku.