Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta mřížkovaná.

Zdravím. Našel by se někdo kdo by mi mohl trochu poradit?
Chěl bych umístit párek mřížkatic do místnosti určené výhradně jim. Místnost má cca 6 x 4,5 x 2,3 m ( Délka, šířka , strop ). Celá by měla být vybavena bazénkem, silnými větvemi a vším potřebným, jediné co mně napadlo je že zřejmě bude problém při uklízení místnosti protože to budou považovat za své teritorium a nevím si ted rady jak místnost uzpůsobit tomu abych je mohl v takovém případě držet na jedné straně a potom na druhé abych mohl obě poloviny místnosti pořádně vyčistit. Měl jsem už Mřížkovanou krajtu předtím a byla dost náladová. Kousanec do ruky mi dal pěkně zabrat.

loading...

Zrovna dokončuji dvě taková ( trochu menší 3,5x2x1.5m ) terária pro krajty. Prostoru máš dost, tak bych to řešil vybudováním 2 terárií a odělených chovem pohlaví. To by vyřešilo problematiku uklízení i krmení zároveň. Věř, že není nic horšího, než oddělovat od sebe dva 4m hady zauzlované do sebe.