Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodni zelva prestala zrat

ahoj mam pres rok vodni zelvu nadhernou a posledni mesic odmita potravu,denne sezere jen jednu suchou krevetku a to uz ani skoro ne,uz jenom nekdy.pritom normalne funguje,plave ,sluni se... dva mesice ma v akva rybicku,kterou proste nechce snist,pritom rybicky vzdycky milovala,snazim se ji davat i granulky,ale ty taky nechce,nevim co s ni.vzdycky to delala,ale ted uz je to docela dlouho co mi nechce jist:.(

promiň asi se těšíš že ti odpovím, ale sama si s tím nevím rady. můžu ti jen říct že mně tohle želvička dělala také ale tet se to zhoršilo. denne nesní vůbec nic a na víc se jí udělali na krunýři bílé ošklivé fleky a je už dost slaba. přeju ti abi se to tve želvicce také takhle nezhoršilo takže jednoduše jen to dobré. také jí změkl krunýř a já vím že je to s toho že nejí ale já nevím jak ji přinutit jíst. kdokoliv by věděl jak pomoci mislím že mi oba za to budeme moc vděční. :-|