Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon a fíkus

Ahoj všem!prosím o radu moje chameleoní slečna mi začla papat fíkusové listy co má v terárku.Nikdy předtim to nedělala až dneska mi okousala čtvrtku stromečku.Jelikož sem se dočetla že je jedovatý pro lidi tak jak je to u chamíku? děkuju za odpověd... :-)

ja som si včera kúpila ficus ...neviem čo to je za druh ...a môj chameleon ho začal hneď jesť, a z listov začala vytekať biela tekutina - obávam sa či nie je jedovatý, moc ma tá tekutina neuistila, že nie je ...
nemám pocit že by to bol ficus benjamina a ani ficus plazivý ....