Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidodactylus lugubris a jemu podobní

Zdar borci.Mam malou prosbu,chtel bych poradit druh gekona ci jineho jestera ktery ma stejne nebo podobne naroky na chov jako lepidodactylus,myslim tim prostorove a jednoduchou chovatelnosti bez vyhrivani a jinych blaznivin dekuji moc za kazdou radu.Mam podkrovni byt to znamena stalou teplotu prez den 26 a v noci pad na 22stupnu
Změna předmětu, původně: lepidodactylus lugubris a jemu podobni (Aurifer)

Takže když cvrčky obaluji plastin+roboran+nutrimix rep, tak by to mělo stačit? Nebo musím používat i ten hydrovit? Všude se straší, že se snadno předávkuje a je po zvířatech... O UVB jsem u nich nečetla (i když zatím jen jeden článek), ten tedy nepotřebují?
Děkuji za odpověď