Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Období dešťů a sucha

O období deštů a sucha pro regiusky je toho spousta a někdy se názory liší.A tak bych se chtěl zeptat na období děštů od kdy do kdy-kolik stupňů a kolik vlhkosti a období sucha od kdy do kdy-kolik spupňů a kolik vhkosti?Jak je to nejlepší?Děkuji za odpověď.(někde jsem i dokonce slyšel,že pokud není pár a plánovaný chov tak se tyto období střídat nemusí)co je na tom pravdy?

Děkuji za odpověď.Chov zatím neplánuji a tak se ptám jaké klima je pro mou regiusku nejlepší?Terárko-podklad rašelina(je na to zvyklá)teplota přes den 27 stupňů-pod zdrojem více(v chladnějším místě 25 stupňů)Vlhkost 60%.A v noci 23-25 stupňů a vlhkost 60-70%.Je to takhle dobře?

Dobrý den,
nechci zakládat zbytečně nové téma, ale potřebuji se na něco zeptat ohledně chovu Krajt královských
zda je lepší mít skupinu 1.2? nebo 2.1? slyšel jsem, že když je skupina 1.2 že se hadi usilovně páří a taky úspora elektriky, ale hlavně místa kdybych je měl v jednom terárku 140x70x80

PS: jednoho 5letého samce už mám koupeného :-)

VŠEM DĚKUJI

Obecně platí, že je lepší mít dva samce na jednu samici. Pokud samec nejeví o páření zájem, je dobré přidat druhého. Mezi samci pak většinou dochází k soubojům http://www.youtube.com/user/119python?feature=mhee #p/u/0/H0wo8GGiEoY , které trvají i několik hodin. Potom je dobré " poraženého samce" odebrat. samice se pak s "vítězem" spáří. Ale každopádně doporučuji oddělený chov a hady dávat k sobě pouze na páření. Tím se úspěšnost páření podstatně zvyšuje.:-)