Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční teplo

Kolik by mělo byt asi pod vyhřevnou žárovkou v terariu pro gekona?
Ja tam mám 40°C, je to hodně?
Průměrná teplota je tam asi 30°C.
Mám to vyřešené tak že na boku tera mám topný kábel a nad ním asi 10cm je žárovka 25W = 40°C.
Mám vypnout kámennebo žárovku

Díky

Nechci zakladat nove téma. Chtel jsem se zeptat, když budu met pro ty gekonciky jako zdroj tepla zarovku v zavesenem kvetinaci a diky zadni stene by na ten kvetinac mohli vylest. Nespali se? Premyslim, co bude lepsi, jestli zarovka jako zdroj tepla a svetla (ale stejne tam chci dat asi i zářivku, aby bylo přes den pekne osvetlene cele terarko, ještě uvidim, jak to bude vypadat jen se zarovkou az to bude hotove..) a nebo jen zářivku a jako zdroj tepla kamen? Jde me hlavne o to, aby si ti gekoncic neublizili. Delam jim tu stenu s polystyrenu a diky tem plosinkam budou met ten vyhratej kvetinac na dosah...:-|