Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarijní místnosti

Po tom co mi většina návštěv říká, že jsme pošahanci, že máme terárka v každém pokoji, kuchyni, předsíni a buhví kde ještě mě tak napadlo založit tohle "pochlubte se" vlákno kde by chovatelé ukázali jak to u nich doma vypadá :)

Veřím totiž, ze je tady spousta lidí, kteří jsou do chovatelství tak zapálení, že jim přijde uplně normalní podřídit veškerý nábytek, rozvržení a vybavení bytu přibývajícím teráriím jako to děláme u nás doma:)

Po tom co jsem si pořídil prvního chameleona a byl jsem se podívat u bratrova spolužáka doma, jsem nechápal jak si člověk může nacpat do jednoho pokoje 7 terárek a X beden se švábama a nejrůznějším krmným hmyzem..postupem času jsem tomu porozumněl:) Mám za sebou už cca 5 fází stěhování terárek různě po bytě, spoustu nábytku jsem dělal na míru aby mi to sedlo přesně jak potřebuju, spoustu jsem ho taky vyházel a i když se vždycky zdá, že další terárko už se prostě nevejde tak.... no vždyť to znáte:)

Tak ukažte jak "šílení" jste... :)

Tekhle jsem začal
[http://tera.poradna.net/file/view/10624-img-5033-j pg]

Zhruba o rok později
[http://tera.poradna.net/file/view/10625-100-5011-j pg]

Současný stav nafotím a přidám zítra:)

tak taky aktualizuju nejaky ty zmeny v terarkarne:)
Kvuli lihnoucim se mladata jsem potreboval zvetsit kapacitu odchovny, v ceste mi stala posledni policka v pokoji, televize a muj dlouhy leta pestenej pothos.. vsechno jsem to nemilosrdne odstranil, odchovnu nafouknul a vybavil Cat-rezistant pletivem na dvirkach a vubec vsude, kde ta kocici potvora pacickuje :D

[http://tera.poradna.net/file/view/16921-odchovna-1 -jpg]
[http://tera.poradna.net/file/view/16922-odchovna-2 -jpg]
[http://tera.poradna.net/file/view/16923-odchovna-3 -jpg]

Čau vprvé řadě vím že reaguji na starý 2roky příspěvek..zajímalobymě jak máš řešene osvětléní v té tera stěně jestly tam máš všude vybojky aj u Samic chamíku nebo všude něco jiného ( četl jsem že mají být min 30cm od zvířat .zdásemito u tebe míň) a u těch odchovů asi jen klasika uvb spirala že ..budu rád když se semnou podělíš o info díky :) máš to hodně pěkný teď jsem jsito projel celý a pěknéj kus cesty jsi ušel než to dosáhlo této podoby ..

Vypadá, to výborně. Do budoucna budu muset řěšit něco obdobného pro pardálky (ve spojení se skleníkem na období přibližně od března do října). Můžu se zeptat, jaké druhy tam chováš a zda u nezimujících to celé vyhřeje ten olejový radiator na stěně. Právě co nejeefektivnější ohřev na noční minimum 18C je asi ten největší problém.
Díky moc