Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat sarančata a cvrčky? Ostrava

Dobrý den,
mám doma Pogonu a žabky Bombiny, doteď jsme kupovali cvrčky v Pet centru, ale krom toho, že rychle pochcípali, opět velmi zdražili. A to nemluvím o šílené ceně za jedno saranče a Pogona přece jen něco požere.

Prosím kde v Ostravě kupujete sarančáky, případně dubie a cvrčky?

Ráda bych třeba nějaký levnější zveráč, nebo někoho, od koho lze pravidelně odebírat.

Děkuji

Ono záleží jak byl ten hmyz přepravován jestly nebyly vystaveni třeba i chvilku mrazu.Minule jsem brala cvrčky a nezahřála jsem předem auto tak mi půlka cvrků padla do druhého dne.Jinak pro agamu mám šváby B.dubia ty vydrží až do zkrmení třeba i 3 měsíce,sarančata max týden a cvrčci jak kdy i 3 týdny samozřejmě myšleno vše při pokojové teplotě v plastovém boxu.