Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šváby chov při pokojove teplotě

Ahoj,
Chci se zeptat Jaké šváby lze chovat a rozmnožovat při pokojove teplotě 21-24stupnu.
Vím ,že se rychleji rozmnožuji pri cca28stupnichale i tak mě zajímá jaké druhy se dají chovat bez vytápění.
Na netu jsem nasel ze cinerea a dubie jdou i pri pokojove teplote jenze všude píší něco jiného.
Jaký je podle vás nejvhodnéjši pro chameleona?
Doma mám cinerea a dubie.cinerea se mi objevily nymfy ale u dubie jsou neustale i v noci a ve tmě zalezlé v hoblinách a skoro se nehybou nevim co s nima je.je to normalni?.cinerea ty ve tme se rozlezou a zerou ale jeste jsem nevidel ze by lezly po stěnách.

Já choval na krmení šváby:
1)dubie
výhoda: nesmrdí , nejsou rychlé
ale pomalu se množí a zahrabávají se
2)tartara
smrdí dobře se množí,ale špatně chytají a vyhubit je pak v bytě je běh na dlouhou trať
3)šváb šedý
největší marast lezou úplně po všem a množí se tak rychle při pokojovce, že jsem se jich radši zbavil, při představě že by zdrhli se mi dělalo nevolno
4)cvrček smrdí ze všeho nejvíc a jsou kanibalisti požírají se navzájem ,různe velikosti se musí chovat odděleně, bez přitápění se nemnoží ba naopak zdechají
5)saranče nereším chov koupím krabku semiadultů,subadultů na burze 100ks za 200kč hodím top. folií a zkrmím je