Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Specialista na plazy Praha

Prosím, můžete někdo na základě vlastní zkušenosti doporučit dobrého pražského veterináře, který se specializuje na plazy? (řeším problém s falešnou snůškou chameleona jemenského) Na základě ne uplně povedené zkušenosti už nechci k nikomu "nevyzkoušenému".

(omlouvám se za založení nového vlákna, když už to v jiném bylo nakousnuté, nicméně otázka tam částečně zapadla)

Ahoj,Je mi moc lito tveho chameleonka :-(, Vidim podle data je to uz dva roky co se to stalo.
Chci jen rict ze Svobobnici a to oba dva jak mladej tak starej jsou opravdu machri!!! A jeste k tomu jsou nejlevnejsi v Praze!!!

Memu psu hodil nekdo pred 6 lety burta se zapichanymi paratky, byl jsem s nim u trech veterinaru,vubec nikdo neprisel na to co mu je, Chodil takhle chudak 3 tydny s proderavenymi strevy. Nastesti to je pitbull,jiny pes by to asi nevydrzel a nastesti jsem se dostal k Svobodnikovi mlademu,stary mu asistoval pri operaci.
Predem rekl ze sanci ma pes tak 10-15%. Kdyz do 2 hodin me pry nezavola tak je to ok. Byly to me nejhorsi a nejdelsi hodiny v mem zivote.Perforace strev,tluste i tenke. Chci tim rici ze pokud chameleonka nezachranil Svobodnik tak nikdo jiny by to nedokazal ani spicialista na plazi.
Muj pes je tu nastesti dodnes.

Pred tydnem jsem koupil hroznyse, az dnes jsem ho vytahl a zjistil jsem ze je zubozeny i kdyz v terariu nevypadal,ma po sobe drobne ranky bez supin,zitra rano upaluju za Svobodnikem,drz palce at to neni nic vazneho.

Ahoj P.

Prosím můžete mi někdo poradit ,jak předcházet problémům se snůškou a zajistit pro samičku leguána zeleného, ideální podmínky? Stačí substrát či písek ca 50.cm do hloubky? A v kolika letech samička začíná se snůškou?Zatím jsem měla jen samce. Ohledně veterináře, vyzkouším vámi uvedeného MVDr.SVOBODNÍKA Kdyby byl nějaký problém.