Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podzimní sraz teraporadny 2012

Přátelé, kamarádi, návštěvníci teraporadny.

Tímto Vás všechny srdečně zveme na další sraz teraporadny, který se tentokrát uskuteční v libereckém kraji, přímo na hranicích třech států v rekreačním areálu zatopeného lomu Kristýna u Hrádku nad Nisou v termínu 14.-16. září 2012. Ubytování bude v chatkách a je možnost i společenské místnosti, kde se také dá přespat a proběhnou přednášky.

Něco k programu sletu :

Ten plánujeme víceméně volnější, ohraničený jen několika body. Každý si určitě nějakou tu svou zábavu najde. K dispozici jsou nejrůznější sportovní aktivity, vodní sporty (pokud počasí ještě dovolí), výlety po okolí (do Německa je to coby kamenem dohodil) Možností je více a budeme velmi rádi i za Vaše náměty a připomínky..

Takže program zatím ve zkratce:

Pátek: Příjezd, ubytování, večerní pokec u ohně, grilovačka a nějaké to popíjení. Seznámení těch, co se ještě neznají osobně.

Sobota: Pro ty co budou mít zájem, výlet na hrad Grabštejn. Vycházka max. 10km.
Jinak dopoledne volná zábava, soutěže, odpoledne až večer pečení selete, popíjení a rádi bysme nabídli i nějaké ty přednášky (2-3).

Neděle: výlet do ZOO Liberec, rozloučení a návrat do domovů.
Budeme rádi i za Vaše upřímné zhodnoceni akce, co je třeba vylepšit a tak, pro případné zopakování. Za případnou pochvalu budeme také vděční :-).

Program samozřejmě může být na základě vašich podnětů téměř libovolně upraven. Uvítáme jakékoliv nápady na vytvoření nejrůznějších soutěží.

V ceně 600Kč/osoba je zahrnuto ubytování v chatkách, točené pivo (Svijany a Unětice), pečené sele, buřty a klobásy na páteční večer, nealkoholické nápoje. Budeme samozřejmě velmi rádi, pokud přivezete i něco ze zdrojů vlastních, vindaloo :-) , tvrdý alkohol a pod...

Konečný termín přihlášek je 30.srpna 2012.

Přihlásit se můžete na e-mailech Radar14@seznam.cz a grottau@email.cz nebo pomocí SZ. Zároveň s přihláškou vás prosíme o zaslání zálohy ve výši 300 kč, pokud pošlete částku celou bude to pro nás o fous jednoduší, číslo účtu je 104229360/0300. Do zprávy pro příjemce prosím napište "Sraz TP a své jméno (nick)".
Prosíme v přihlášce vždy uveďte, kolik Vás bude a kolik posílate. Děkujeme.

Poznámka : Pokud by měl někdo zájem vystoupit se zajímavou přednáškou budeme jen rádi. Přednášející má účast zdarma.
S sebou si vezměte spacáky, půllitry, dobrou náladu a kdo bude chtít, může si vzít i své čtyřnohé psí potvory :-). Pro ně ale platí zákaz koupání v areálu.

Seznam přihlášených budeme aktualizovat. Uz se nam to pekne rozrusta. Prednasejici mame komplet, dnes opet par uprav a aktualizace ucastniku.. Vsem dekujeme.

Tady je zatím predbezny seznam lidu..

1. Cejna - zaplaceno !
2. Radar- zaplaceno !
3. J.Lauermann -zaplaceno !
4. BlackFlame -zaplaceno !
5. MarFisch plati na miste (mistni)
6. Lukas B plati na miste (mistni)
7. Anicka42 zaplaceno !
8. Soldiery plati na miste (mistni)
9. Danio 007 Zaplaceno !
10.Danio 007 0.1 Zuzka Zaplaceno !
11.Zeluco- zaplaceno !
12.Strastav zaplaceno !
13.Michal.. Prednaska ! (Vietnam)
14.Anakonda zaplaceno !
15.naden - zaplaceno !
16.naden 0.1 - zaplaceno !
17.Aurifer Prednaska ! (Horsti jedaci)
18.Zdoter - zaplaceno !
19.Roker - zaplaceno !
20.Roker-kamarad zaplaceno !
21.Nery zaplaceno !
22.Bandor zaplaceno !
23.Karel V. (není z poradny) plati na miste (mistni)
24.Lachesis prednaska ? (Bolivie)
25.Jan Lehky plati na miste (mistni)
26.Lili plati na miste

Prislibili ucast, v jednani, na posledni chvili a pod.

1kraken
Lucifer (neni z TP)
Tony (manytoba) Prednaska !
Tony 0.1
Tony kamarad
Boomslang
Rhianna
Rhianna 1.0
Wd1-p

Těšíme se na setkání s Vámi.

Cejna a Radar

tak po vydařené akci zase odšpendlíme :-)(Aurifer)

loading...

Tak po narocnych dvou dnech, kdy jsme s Cejnou "zarizovali" co se do nas veslo. :-D:beer: Aby jste vedeli, do ceho zhruba jdete.. ;-)

Pro pesi jdouci na slet, ci motajici se po okoli.. :beer:
[15jatw.jpg]

Vyhled na Kristynu..
[uo67s.jpg]

Pro "polovodice" a vodice.. Do Reichu proklate blizko.. :-D
[oplrk.jpg]

Nocleh a fireplace..
[20zteer.jpg]

Zde se bude prednaset a odpocivat v pokoji. (RIP) :-D
[qnkx76.jpg]

Tady neco pro Lauermanny :-D
[9fwrwh.jpg]

a pro Zariove otuzilce..
[2hexzpy.jpg]

nedelni chvilka umeni.. Ne, ze ho pozvracite. :-D
[257oz2t.jpg]

Já Tě klidně naberu, pokud seš schopnej překousnout pár (slovy dvě) nevýhody cesty mým supersportem..
1) Mám pouze dvoumístný vozidlo a na místě spolujezdce s největší pravděpodobností pojede "mrtvý muž" (ono už je jedno, jestli se nechá zabít mambou nebo sedne na sedadlo smrti:-D), takže bys musel jet v kufru..:-D
2) A to je možná ještě větší nevýhoda, než ta první - musel by ses dostat do Varů a tamodtud Tě už v pohodě (v kufru) do Kristýny odvezu;-):-D
:-D:-D:-D

Mame tady po delsi odmlce trosku vetsi aktualizaci..

Tady je zatím predbezny seznam lidu..

1. Cejna - -zaplaceno !
2. Radar- -zaplaceno !
3. J.Lauermann -zaplaceno !
4. BlackFlame -zaplaceno !
5. Blackflame 0.1
6. Lukas B
7. boomslang
8. Soldiery
9. Danio 007
10.Danio 007 0.1 Zuzka
11.Zeluco- zapalceno !
12.Strastav zaplaceno !
13.Tony (manytoba) Prednaska ! (prekvapeni)
14.Tony 0.1
15.Tony kamarad
16.Michal.. Prednaska ! (Vietnam)
17.MarFisch
18.Anakonda
19.naden - zaplaceno !
20.naden 0.1 - zaplaceno !
21.Aurifer Prednaska ! (Horsti jedaci)
22.Zdoter - zaplaceno !
23.Roker - zaplaceno !
24.Jan Lehky
25.Vyskoc
26.Nery
27.Lachesis
28.Anicka42 zaplaceno !
29.Karel V. (není z poradny)
30.Dominik577
31.Bandor

Prislibili ucast, v jednani..

1kraken
eunectes
Lucifer (neni z TP)
Grufa
Nyiziel
Reza

no nechci být rejpal,ale jestli si pamatuju,tak bys nejradši jezdil na všechny akce a burzy,a ještě NIKDY ti nic nevyšlo.No a ještě když jsem viděl tvou fotku,tak bychom si s tebou museli připíjet kofolou,takže se ani nedivím,že ti nic nevychází.dodělej školu,začni pracovat a pak se za pár let určitě se všema seznámíš

A být v mé kuži a nemít doma v teraristice zádnou podporu a jezdit všude kam chci, jak pro zvířata, tak na burzy busem a vlakem a do toho si lozit po brigádách abych na to všechno sebral peníze, tak si to pak čovek 2x rozmyslí. ;-) A škodu dělám to jo ZŠ to není, ale dělám na tom je snad, něco špatně?
A jak jsem psal už kdysi, že bych se chtěl zajet do Prahy podívat na burzu, tak to odkládám kvuli tomu, že dělám celou mistnost s terárkama a než bych projel tam a z5 litr za vlak, tak si zajedu do Ovy a seženu to tam a ten litr co ušetřím vrazím do zvířat.

Z mojeho platu chudinky platim byt, jazdim na kazdu burzu v Ostrave a Ladvi, zraz, GV, SR, kupujem nove zvery, gekony na krmenie, mam priatelku (ta tiez nico stoji :-D), nesedim cely mesiac len doma atd... Aj ked tazko, ale ide to.
Vsetko sa da ked sa chce. Aj ked na Ladvi nemam nic dohodnute tak tam idem. A len tak ide kazdu burzu tych 1500kc.
Ked sa chce, vsetko sa da...

Na druhu stranu ale celkom chapem, teraz radsej jak miniem 5000 na cestu do Hammu z priatelkou, tie peniaze vrazim do zvierat a ja budem cucat doma do PC a na zvierata :-D

Tak se nám to blíží,dnes je poslední den pro zaplacení!Takže zatím to vypadá,že to bude takové komornější,ale o to příjemnější.Tak koukejte zabrat a hnout s sebou!!!No a jinak sem mluvil s Krakenem,sice má auto prý nějaký rozhašený,ale dorazil by,kdyby měl nějaké spolucestující z Brna,nechce se mu dávat takové peníze na naftu,když neumí jezdit pomalu a žere mu to 4,50 na kilák.Takže kdo chce být z Brna v Hrádku asi za hodku,máte možnost....No a jinak Cheert s Magic nejedou,protože to mají hrooooozně daleko.Takže já osobně na jaře Bytíšku budu sabotobat a to tak,že dorazím s desetiminutovým zpožděním!protože to mám taky hrooozně daleko.No a jinak mi zkvasila bezinková štáva,tak je z toho něco mezi vínem,likérem a kořalou,vezmu,ale jen pro fajnšmejkry a drsnáky....No a tot asi ode mě vše

Poslední dobou jsem na zabití. Původně jsem měl jet s Honzou a s Radarem. Oni mají vyrazit někdy včas a kolem oběda. Mám na ten pátek domluveno hodně práce a budu končit před třetí. Takže nevím, jestli se klukům bude chtít na mě čekat do tří nebo do půl čtvrté... Jinak to teď nejde.

Jsou tedy možné následující varianty:

1.) Pojedu odpoledne svým vozem ze Žebráka (mám tam poslední kšeft před odjezdem) a mám 3 místa volná.
2.) Pojedu s Honzou a Radarem jak se předpokládalo, ale odpoledne. Ale pochybuji, že se jim bude chtít čekat...
3.) Pojedu s někým, kdo má cestu kolem Hořovicka. Počítám, že třeba Vyskoč nebo klidně i Naden jedoucí z jižních Čech. Zase je otázka, komu bude vyhovovat pozdnější hodina odjezdu. Pokud má někdo zájem o pasažéra, ať se klidně ozve.

Hodím sem ten chaos takhle pěkně veřejně. Ono to nějak dopadne. Poslední dobou je to docela šílenství...

Zdar Blacku..
S tím čekáním, ono o to tak ani moc nejde.. On stejně než se Radar navoní, napudruje, zasype, nageluje pleš...a hlavně než si na xicht namaluje obličej, tak to nějakou tu chvíli zabere. Že bysme vyjížděli před obědem si mi tudíž nechce ani moc věřit:-D:-D..
Spíš je problém v tom, že jak už jsem v tomhle vlákně tuším někde psal, v současné době jezdím pouze dvoumístným supersportovním vozem...:-D:-D Takže jednoduše řečeno - když povezu tu pražskou bukvici, tak už by ses k nám prostě nevešel..:-/:-/ Jediná (poslední) šance je, že by mu přišel horúci balík zo slovenska.. To by ta možnost, že budu mít volný místo v autě byla téměř stoprocentní:-D:-D..

zdravím všechny,nějak seto všechno kazí,zatím asi nejedu /asi stejně nějaký mhd poněvad auto je nějaký nemocný/jestli to nějak vijde tak jen naotočku ani nevim jestli v pátek nebo v sobotu,jestli to nevíjjde tak teda pěkno zábavu a ja to nějakobrečím v koutku sám zdarec prdi

Abyste se všichni z toho Hammu nepo....Já jedu v neděli na novou začínající burzu do SOBOTKY a taky z toho nedělám dramata....A to budu ještě jako bonus v sobotu v Plzni!!!!Takže vlastně všechny ůčastníky Hammu strčím do kapsy.Howgh!!:-)

Zase takhle to vyznít nemělo. Samozřejmě se těším a jsem namlsán, protože jsem se od Alp nikam nedostal a nedostanu. Pravda, máme to tenhle rok trochu přísnější (díky povinnostem a plánům), ale... Prostě uvítám, když vyrazím na víkend na pivo někam, kde se budu skoro tři dny bavit jenom o hadech a všechny starosti nechám za sebou.

Tak tu mame finalni aktualizaci, jeste se lze prihlasit pres SZ, bud Cejnovi ci me.. Nejsme zli. :-D Diky vsem a tesime se na Vas ! :beer::-)

1. Cejna - zaplaceno !
2. Radar- zaplaceno !
3. J.Lauermann -zaplaceno !
4. BlackFlame -zaplaceno !
5. MarFisch plati na miste (mistni)
6. Lukas B plati na miste (mistni)
7. Anicka42 zaplaceno !
8. Soldiery plati na miste (mistni)
9. Danio 007 Zaplaceno !
10.Danio 007 0.1 Zuzka Zaplaceno !
11.Zeluco- zaplaceno !
12.Strastav zaplaceno !
13.Michal.. Prednaska ! (Vietnam)
14.Anakonda zaplaceno !
15.naden - zaplaceno !
16.naden 0.1 - zaplaceno !
17.Aurifer Prednaska ! (Horsti jedaci)
18.Zdoter - zaplaceno !
19.Roker - zaplaceno !
20.Roker-kamarad zaplaceno !
21.Nery zaplaceno !
22.Bandor zaplaceno !
23.Karel V. (není z poradny) plati na miste (mistni)
24.Lachesis prednaska ? (Bolivie)
25.Jan Lehky plati na miste (mistni)

Prislibili ucast, v jednani, na posledni chvili a pod.

1kraken
Lucifer (neni z TP)
Tony (manytoba) Prednaska !
Tony 0.1
Tony kamarad
Boomslang
Rhianna
Rhianna 1.0

Psal ze posila goldy a nic neprislo..

Nekecej...tak to bych od Pošuka teda nečekal::)::)::)
:-D:-D:-D

Mimochodem Karel IV. - to je takovej všeobecně známej pojem, ze školy si ještě relativně dobře pamatuju (1316-1378, syn Elišky Přemyslovny a Jana Lucemburského atd..). O Karlu V. jsme se tuším taky něco učili, ale to už mám takový zamlžený..proto se na něj těším a rád si o něm nějaký ty znalosti obnovím..:-D:-D

Take bych rekl. ze by to slo vyresit a to jiz v patek.. Kdyby ses dopravila z Cernaku do Liberce, napr. se zluatakama, tak by Te pak mohl nekdo nabrat tam a odvezt k nam.. Na burzu se stejne bude vyjizdet z Kristyny v sobotu rano. Pocitam ze minimalne Strastav a Zeluco a nekdo z mistnich, kdo burzu spoluporada. Nechci za ne mluvit, ale sme lidi a ti se snad nejak domluvi ne ? :-)

Dominik - to, ze si sa po pricuchnuti k :beer: ocitol ani nevies jak doma je skor na plac. U nas aj deti v skolke maju vecsiu vydrz jak ty :-D
M.A.S.H. - len aby si neskoncil jak na GV :-D:-D Tam si to tiez nechcel prehanat :-D

Potrebuji se prece seznamit a jako slepec to budu mit mnohem jednodusi.

Tak to by mali pit hlavne tie dievcata nie???:-D:-D:-D

Pzoor na GV sem litoval az pozde a jednu dohodu sem dodrzel, ze prijedu jeste pouzitelnej (jakz takz) ale dlouho mi to nevydrzelo.. :-D Pak se otevrela tak 17 komnata. :-D:-D:-D Nerikal sem ze nebudu prehanet na GV..Nebo uz to nevim a co nevim, to se nestalo. :-D

Tak to by mali pit hlavne tie dievcata nie???

To ale preci neni moje starost ne ? :-D:-D:-D

Takže v pátek 20stupnů a o výkendu až 25,takže na koupání asi ne,ale jinak by měla být pohoda....I když mi na severu musíme mít vždy nějakou výjimku,tak možná bude i to koupání,hlavně teda pro lidi,co maj rádi po ránu trocha chlastu a pak už je to vše jedno....:-)

Tak na GV k Brnu jezdím na kvalitní svijanské pívo a pár kilometrů od svijanského pivovaru mi nabídneš tento patok.....Nemam slov,běda,jak to nebude k pití.Přiznávám,že to neznám,třeba bude dobré,ale radši si asi vezmu pár flašek na zapití...:-)

Tak jsem dal ten ůvodník,a jaké překvápko-je to tam!!!No a taky tam je,že se nesměj koupat psi,a přitom ty jediný by tam vlezly,jo a ted koukam na teploměr,a je tam solidních 13,ale ve stínu a slunko už občas kouká,tak v sobotu už bude pohoda

I ten nejmenší košík by z Aniččina psíka spadl.Psa do kapsy a jdu....Ale jinak liberecká zoo je jedna z těch mála,kam psi nesmějí...no a k tomu pivu,zas nevěřím,že by Cejna lemtal nějaký sajrajt,takže se i těším na to neznámé....

Vy jste vsichni blazni

Tak určitě :-). Nikdo normální by přeci doma nemohl mít něco tak hnusnýho a slizkýho jako je had. A ještě ke všemu třeba jedovatej. A o ještěrkách to platí taky. Žerou cvrčky, šváby a podobný hnusy. No fuj.
Na novinkách v diskuzi to lidi taky psali :-D

Zas jedna blbá zpráva, aby to tu furt jen nepřetejkalo optimizmem - MEDOVINA NEBUDE - šel sem do sklepa že něco stočim ssebou a hle, všechny sudy prázdný , tatík všetko prodal stánkařům na Táborský slavnosti. Další nečekám že bude zralá dřív jak v lednu...spíš asi eště dýl, prostě radost...

jiníč by nebylo od věci nahodit gps souřadnice

50°51'33.408"N, 14°49'26.364"E

Na mapě je to přesně uprostřed vody, tak tam hlavně nevjeď :-D:-D

Jinak, škoda, že medovina nebude. Ale co se dá dělat... Vymyslíme nějaký alternativy. Třeba kluci z Moravy by mohli vzít kořaličku v petflaškách :-D

Nějak jsem tě taky započítal.:-D Cibule tam není (možná špatná zpráva...:-D).

Můžu vydolovat nějaká semínka z papriček. Sázení jsem tento rok kvůli přemíře povinností prošvihl úplně. Ale hned v únoru to začnu dohánět. Musím. Zásoby se při mé spotřebě Jolokií povážlivě tenčí...

ou, tak pokud není cibule, jdu do toho :D asi to bude chtít tak bochník chleba na člověka...

Mě letos na jaře uschly všechny přezimovaný kytky (dokonce i 5ti letý stromy habanerek, prostě všechno), tak sem (pozdě) zasel a všechno uscho pěkně odshora dolu na vlhkym substratu, k vzteku...takže pokud máš semena čistejch odrůd, sem s nima, stačí 5-10ks od druhu :)

My tady s polovidicem jsme davno taky vzhuru, obsaravǎm zver, probehlo klasicke krmeni boomiku :-D, jeste zabalit par veci, odnest sud Unek z balkona do polovodicova supersportu a vyrazit smerem k Reichu.. :-D Jinak bude i Kraken, tak je na co se tesit.. :-) My jsme se neozrali, ale par pivek jsme dali.. Ted jsem dopijel Unky z petky. :-D Howg v Kristyne ! :-)

Tak to jo - zase vlastně lžou všichni ostatní.. Na srovnávání informací co se Tebe týče je můj čas příliš drahej..a jestli si mám vybrat, zda věřit Tobě nebo Františkovi (nebo v podstatě komukoliv jinýmu na světě), tak budu věřit Františkovi;-). Nic, tohle nemá cenu řešit, ty seš prostě ztracenej případ..(tím fakt končím, blej si tady co chceš, určitě to zase bude jedna veliká pravda;-))

Akce super, příště se těším, že bude uspořádána ve snesitelnější měsíc, jdu si léčit hnusnou rýmu :D Taky bych se přimlouval za méně extrémní výběr místa konání, ono já jel převážně po dálnicích skorem 4hoďky, což je ok, ale jsou lidi, co strávili na cestě kolem 10-i hodin...

Btw, cedule se zákazem focení jsem si přirozeně nevšiml, i s fotkama ze zoo tu mam nacvakanejch mírně přes 500obrázků, jen se bojim na ně podívat, takže fakt nevim kdo to promaže a upne na net :D

Ja taky dekuji vsem ucastnikum zajezdu.. :-) Ze nam odpustili nake porodni bolesti sletu, priste se to zase povede o neco lip, bude vice ceratophor :-D Rad sem poznal nove tvare a timto vsem dekuji..:-) Pokud dostaneme od Vas duveru, pristi rok usporadame dalsi rocnik.. Lokalitu asi menit nebudeme, ale termin konani klidne.. :-) Dekuji za super vikend,jdu si lizat rany.. :-D Specialni podekovani "polovodicovi", ktery se ochotne ujal vypomoci.. :-)

Takze ja sa tiez pridavam.
Diky organizatorom za suepr straveny vikend, nabuduce doficime urcite zas.
Diky nasemu rychlemu vodicovy, ze nas dopravil vcas:-D;-)
Diky polovodicovy, ze doniesol vsetko co mal, a ze sa tiez podujal na organizovani.
A nicmenej, diky vsetkym zucastnenym za super straveny vikend.
Diky Cejnovy za necakanu Vianocnu nadielku (ako pre koho :-D).

Rad som pokecal a spoznal dalsich, rovnako postihnutych ludi :-)

Tak mě se ASI konečně udělalo trošku líp,a to jsem de fakto lemtal jen v pátek.No,asi je to tím,že jsem se stal včera v poledne ofiko dědečkem,takže jsem ohromně zestárnul a přestaly fungovat vnitřnosti...:-)No jinak to bylo fakt dost dobrý,myslím že i lokalita super,jen to chtělo pár stupnů na teploměru přidat,tak snad za rok dojde i na výlety a koupání.No a k Nerymu-10 hodin na cestě?Já byl letos za 10 hodin v Zadaru v Chorvatsku,a to máme Feldu,tak tomu nerozumím.Na GV jezdíme z Liberce 3 hodky....No a k Pošukovi a Unkám se vyjadřovat nebudu,každá akce má trochu zádrhel....:-)Takže závěrem-přátelé,kamarádi,tak příští rok zase někde!!

Děkuji všem zúčastněným za (aspoň podle mě) celkem povedenej vejkend. Ani to počasí nebyla zase taková katastrofa. I když mohlo být i o pár stupňů víc, ale zase aspoň neteplalo pivo :-).
Přednášky byly super a pokec s lidma taky.
Speciální dík patří polovodičovi, kterej se v podstatě stal dalším pořadatelem....
Františkovi gratuluju k dědkovství :beer:. K pošukovi se vyjadřovat taky nehodlám. Vše už bylo trefně řečeno polovodičem. Uňky byly v pohodě ;-):-D a křísové s ceratophorama taky :-D

Hezkýý - gratulace jaxviňa;-):-):-D..
Polovodiče bych konečně přestal přeceňovat.. Původně jsem to nechtěl rozšiřovat, ale včera před odjezdem jsem ho viděl z lednice ukrást dva sedumdesátiosmiprocentní špekáčky a dvě čtyřprocentní klobásy, který následně sežral k večeři.. Takže jestli Cejno nevyšel hárek, tak je to kvůli tomu hajzlovi:-D:-D (jako nejsem žádnej práskač, ale hlásit se to musí:-D:-D)

Edit: to máte jako ceratophory..nebo křísové:-D:-D

Take gratukace, ale at si nas..e za kritiku pocasi a Unek.. :-D Pohodicka, holt to na koupani nebylo, ale kosu jsme neklepali.. To zas ne. :-D Nebo si to nepamatuju. :-D
Me hrali ceratophpry a krisove celou dobu, jen par milirad mozkovejch bunek mi uz nikdo nevrati a jeste par takovych akci a budu uz jen reagovat na svetlo. :-D
Takze jeste jednou diky vsem a prsiti rok uderime zas.. :-)

Tak já se taky přidávám, super akce, příští rok pojedeme určitě zas. Cesta zpátky už byla lepší než tam, protože synáček pro nás dorazil k Nerimu do Tábora. Díky tomu jsme se už nemuseli na vlak podívat ani z dálky. Teď teprve začínám pomalu a opatrně fungovat a zjistil jsem že foťák jsem nezmáčknul ani jednou, tak snad příště...:-):-):-)
P.S. Jediný zklamání bylo že Cejna bohužel nedotáhl svatební obřad přítele až do konce. A měl to tak pěkně rozjetý, snad taky příště...:-D:-D:-D

Radare - koukej se k tomu vyjádřit!!! Prosil bych odpověď jenom jedním slovem .. ANO - v případě, že jí máš; NE - v případě, že jí nemáš.. (Jakýkoliv další vysvětlování si myslím je úplně zbytečný - ba co víc, mohl bys do celé záležitosti vnést zmatek a někdo by to třeba mohl pochopit úplně jinak:-D:-D)

Ten nevím kam se poděl :-D

bohuzel ja ano 3-[ zbylo to na me to vyklepat (pac vylit to moc neslo :-x:-D ) jinak skla tam zbylo docela dost co jsem tam videl co Zuzka myla. Pokud si jeste panatuju tak Cejna ma u sebe neci satek co se nasel pod postely. Jinak co jsme to prochazeli tak kablik jsem nikde nevidel,ani mlada pani Cejnova ho nevymetla z podpostele.

Auri ja ho sice nesbalil, nicmene pokud ho nemas a je to USB -> miniUSB, tak Ti poslu jedno gratis, mam jich plny suplik. Byl to nejpouzivanejsi datacable v mem oboru. Pokud je to jiny, pisni mi SZ a jsem schopny objednat na jakykoli fotak za nakupku (nejen za cenne informace a rady), bo do toho delam. Ale zalezi na Tobe.

Snad Naden nie??:-D

Jj, satok bol biely z nejakymi obrazkami.

Mam sem hodit aj ja co som doviezol?:-D
Cejna, uz zrali? U mna si dneska vzala prva a tie od teba uz cestou domov v aute :-D

A tak rozmyslam. Vidim to tak, ze pri vitani a luceni sa budu vsetci lucit aj zo mnou tak, jak z mojou polovickou :-D Musim trochu eliminovat to bozkavanie a objimanie :-D Vsak Lado, Lache... :-D:-D
Honzo, to su ceratophory nie??:-D

Mam sem hodit aj ja co som doviezol?:-D

vecna skoda,ze mas tak rychle reakce a dobre oci :-) Bylo by to velice prijemne prekvapeni kdyz by na me nekde vykoukla :-) Jinak Honzo jsou nadherni.I Danovi to musim vsechno pochvalit at uz planovane a nebo neplanovanou nadilku od Cejny :-D Nejvic me dostala ta Carinata,nez se rozkoukala uz byla venku s terarka a Dano ji mel na hlave :-D:-D

Pokud to nemá chlupy a nemazlí se to, je to bez šance. Ona právě nějak nic nechce... Naštěstí jsme ve fázi tiché tolerance. Jen mě trochu mrzí, že v tom jsem u nás sám. Naštěstí jsem člověk, kterému se nedá poroučet, což ona ví...:-D Prostě mě jen mrzí, že jí to nezajímá a sem tam pěkně prská (zvlášť pokud se to týká hadů jistého typu...).

Nery fotky jsou gůůt, možná ani cenzura nebude nutná (jestli už si teda nějakou neprovedl:-D).. Jediný, co mě mrzí, to je to, že jsi mě vyfotil s cigaretou.. Já si za celej víkend jednou zapálím, hned přiběhne Nery a jako správnej paparazi mě blejskne.. To už vidim, až si moje maminka bude na poradně chtít najít něco o křísech nebo můj tatínek o ceratophorách, podívaj se na fotky ze srazu a budou ze mě zklamaný:-/:.(:-D:-D

Edit: tak mě ještě napadá, že bys mohl hodin nějakej link, odkud by se to dalo stáhnout - zase aspoň účástníkům zájezdu;-):-)

ahoj všem tak už jsem dorazil ze srazu domů,díky všem za veselou akcičku, auri a lili za odvoz a lauermanovi za foto-proč jsi vyfocenej zrovna ty a nikdo jinej-k tem mejm různejm průserům ještě tohle jak to mám doma vysvětlovat.z toho se asi nikdy nevylížu,někdy příště zdarec prdi,ps-bude příště ten výlet na grabštej?

Nu, tak jste si to vykoledovali...po neoficiálním schválení od neoficiálního pořadatele pouštím navolno :
©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©© ©©©©©©
odkaz na galerii
©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©© ©©©©©©

Trosku z jineho soudku, jelikoz memu vernemu spoluporadateli a kamaradovi kolegovi Cejnovi vypadlo hlidani, mam tu jeden volny flek v autobuse smer Plzen-Cernice, na akci "Slunce ve skle", odezd je zitra 22.9.2012 v 10:30 z Kongresoveho centra na Vysehrade (pakul) parkoviste. Je to vyprava s kolegy a znalci piv z hospudky "Zly casy". Jedna se o festival malych a strednich pivovaru.. Odjezd z Plzne je v 19:00 a navrat do hospudky ve Zlych casech. Okolo 20:00, kde lze pokracovat, v pripade potreby. :-D Cena je 240 kc a prenecham gratis, at nejedu sam. Zeny maji prednost ;-) Ale muze samo kdokoliv. ;-):beer:

Edit: Na akci se objevi i BlackFlame a kdovi kdo jeste.. Piste SZ,ci na mail.

Radar

Taky trochu odbocim, Majkle, nevim jak se jmenuje ten Tvuj kamos pavoukar, co jste byli ve Vietnamu, dneska by byl asi v sedmem nebi, co jsem potkal za pokoutnika (snad) u me na chodbe, jsem se malem pos.... a stouply mi vlasy na hlave :-D Ne, fakt, jeste ted mam husi kuzi, to tu nebylo ani na stavbe a ze to byli kousci. Do prdele kde mi to sem leze kdyz mam vsude site? Muze si rikat co chce ale na tady tu verbez se zvyknout proste NEDA! :-\

Přátelé - naivně jsem si myslel, že na mě sraz nezanechal žádné trvalé následky.. Až do dneška, kdy mi k snídani byl krom míchaných vajec se slaninou a nějakýho toho pečiva podán stoprocentní multivitamínový džus.. Jistě pochopíte, proč mě okamžitě přešla chuť.. :-/:-D:-D