Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius-rosení

Dobrý den.
Mám dotaz ohledně Python regius. Jak často rosit v průběhu roku, kdy jsou střídání období sucha a dešťů (nežerou v období sucha??), a jaká má být vlhkost.
Díky moc

mno ja teda neradim moc k veci, ale mohl jsi to klidne soupnout do tohodle topicu.)

http://tera.poradna.net/question/view/1925-par-dotazu-ohledne-krajty-kralovske

taky si myslim, ze u krajty z odchovu ( pokud mas odchov ) neni sezonost tak dulezita, aspon dokud ji nechces mnozit. Jinak mam pocit, ze tahle problematika byla resena na ifaune v diskuzi, nerad to rikam, ale pohledej tam...