Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva žlutolící (Trachemys scripta scripta) Nechce skoro žrát

Zdravím :-);-)

Mám prosím dotaz ohledně vodní želvičky žlutolící.
Mám ji dva dny a je to úplně malý prcek(asi 4cm).Mám ji v akvárku délka 50cm šířka 30cm a je tam asi tak 10cm vody,má tam výhřívaný kámen na kterém je asi 35 stupňů, který bezproblémů používá je tam i UVB lampa. Teplota vody je 25stupňů. Želva je strašně lekavá a nechce se jí moc žrát. Zkoušel jsem granule a na ty vůbec nereagovala, kuřercí játra taky nezabraly. Jediné co sežrala bylo kousek kuřecího masa ale jen opravdu kousíček.:-( Jak a co by mohlo zabrat, aby víc jedla a nebyla tak lekavá??

Díky moc za odpověď:-):-p

dobry den mam dve zelvicky malinke ve zverimexu me rikali ze maji tak mesic mame je od 20.9 a porad nechteji nic zrat davala jsem jim kureci maso a ani se toho nedotkli a to stejni u hoveziho a cervici suseni ani granule nevime cim to teda je dekuji za radu