Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Larvy Hermetia illucens (BSFL)

Anglicky sa este zvyknu nazyvat Phoenixworms, Calciworms alebo Black Soldier Fly Larvae

Nechova ich niekto - najlepsie SK. Objednaval som par krat z britanie, ale to postovne ma zabija :) Skusal som ich chovat, ale vyzaduju relativne dost svetla a dost specificke vlnove dlzky aby sa parili.

V nasich sirkach sa o tychto muchach prakticky nic nevie - uz len dopatrat sa k slovenskemu prekladu latinskeho nazvu bol porod

Edit:
Pridavam video ako mi ich bastia watch :)

... s tým pôrodom je to pravda, asi to bude tým, že naše zemepisné pásmo nie je na ich chov najvhodnejšie a preto z domáceho prostredia informácie absentujú. Práve z tohoto dôvodu by som Vás chcel poprosiť o kontakt na môj mail:
fotulpeter@gmail.com , prípadne facebook: Peter Fotul .

Srdečná vďaka :-)