Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba Paludária

Zdravím, prosím o pomoc, jelikož stavím své naprosto první paludárium chtěl bych hlavně nějaké to info. Z čeho pozadí, jaké rostliny, filtraci vody, jestli mlhovač či rozprašovač, jak čistit vodu a celkově celé paludárium, vhodná zvířata (ryby mě napadají neonky a žabky Hyla cinerea + jestli bych tam mohl umístit třeba nějaký druh ráčků, krabů nebo mloků). Jak si poradit s vodním kamenem. Nechtěl bych aby květiny museli zimovat či zvířata. Představoval bych si to nějak takhle: viz. obrázek. Díky za odpovědi a pochopení.

Zdravím, nechce se mi zakládat nové téma, tak to šoupnu sem :-)

Neví prosím někdo kde seženu tuhle mřížku? Případně něco obdobného, abych mohl v paludárku udělat "podzemní vodu" :-)
Vrtat plast se mi opravdu nechce a tohle mi přijde jako super řešení.

Díky za odpovědi.

[http://www.paludarium-galery.wz.cz/paludarium/viva _2005A_02.jpg]

Zdravím, Už jsem nad tím přemýšlel před několika měsíci. A konečně mi došlo co mi to připomíná. Totiž připomíná mi to nařezanou rohož do koupelny a pod tím obyčejné zkrácené plastové trubky. Myslím takovou tu rohož která se používala tak před 15 lety :-D Asi jsem moc nepomohl, ale něco na ten způsob to bude ,ale myslím že už se to dávno nevyrábí.