Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarium pro Agamu vousatou

Dobrý den.
Které terarium by bylo vhodnějši pro jednu Agamu vousatou.
A jakou vyboujku koupit 35w nebo 50w nevim jak moc topi, tak abych nekoupil přiliš silnou nabo naopak slabou. Předem děkuji za odpovědi a přeji hezký den.
1. délka 100cm
hloubka 45cm
výška 50cm

2. délka 100cm
hloubka 60cm
výška 40cm

Pokud chcete použít výbojku, tak bych doporučoval první terárium - aby byla dostatečná výška.

Jakou výbojku použít - záleží na tom, jaké terárium bude - sklo/OSB, jaké bude větrání, jaká je teplota v místnosti atd...

A doporučoval bych samce, abyste nemusel řešit problémy se zadržením snůšky u samice.