Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ostrůvek z polistirenu

Zdarec ,

Potřeboval bych poradit ohledně plovoucího ostrůvku pro vodní želvu. Napadlo mě že bych si ho vyrobil z polistirenu, který bych potáhl montážní pěnou a na to bych přidělal kamínky. Myslíte si že je to dybrý nápad?? A taky řeším to jestli by to nebylo nejaké toxické pro želvu.

díky za odpověďi

honza:))

Myslím,že plovoucí ostrůvek z polystyrenu není ideální.Těžko se na něj bude drápat.Vždycky ho bude muset natlačit až do rohu,aby ho zaaretovala.A musel by být dostatečně velký,aby se neobracel kolem své osy.Skoro bych řekl,že by musel mít kýl.

Jo tak pevny ostvuvek s polystyrenu by problem nebyl, zeculo myslel, ze udelas ,,kostku´´ a hodis ho do zelvarka/akvarka a vybaveno, kazdopadne pokud ho nejak dobre upravis, popripade posipes piskem, a dobre zalakujes (vybral bych lak s atestem na styk s pitnou vodou) tak to bude OK :)

takže na ten polystyren natáhnout tu něnu a pak nalakovat nebo použít ty plryskyřici a rovnou na ten lak nasypat bud písek nebo drobné kamínky?? chápu to správně??? A ž čeho doporučujete udělat nějakou tu rampu napadlo mě zabudovat pásek plexiskla(10X10cm) a polepit ho kamínkama nebo tam nalepit pásky gumy??

Honza :))