Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po zazimování želvy

Prosím o radu, poprvé jsme zazimovaly dvě želvy v chladné místnosti, před týdnem jsme je daly do místnosti o 16st. Nyní jedna je akční, sice nejí, ale lozí. Druhá se nějak nemůže probrat, je nějaká apatická, sem tam pohne nohama, ale hlavu má stále zataženou. Nevíme, co s ní, neznáme žádného lékaře, který by se na ni mohl podívat. Nebo je to normální, že po týdnu oteplení stále spí?
Děkuji moc za rady.

Důležitý je, že alespoň hýbá nohama což je znak, že je živá.
Jinak je důležitý popsat druh želvy a podmínky zimování. Jinak ta teplota na odzimování by se měla pohybovat kolem 10°C cca po týdnu je přendat do pokojový teploty a opět po týdnu jim začít topit, vykoupat je a nakrmit. To jsou základní věci, aby byly želvy v pohodě