Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem želva snědla vlas

dá se s tím něco udělat? Ze zadečku jsem jí ho kus vytáhla, ale nemůžou se jí zasukovat střeva nebo tak něco? Byl asi docela dlouhej, máme doma všichni dlouhý vlasy.

Taky jsem se s tím dnes u své malé želvy setkal. A nevím jestli jsem se neunáhlil byl to spíše chlup ze psa. Zkoušel jsem ho vytáhnout, ale spíše jsem ho nejspíše utrhl. Chci se zeptat jestli po tom nešetrném zákroku nemůže mít želva poškozené vnitřnosti nebo jestli nemůže dojít k zauzlování střev se zbytku, který tam mohl zůstat?
Děkuji za odpověď