Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka Červená

Mam Užovku chvíli a zajímalo mě jestli se dá krmit i něčím jiným než holátky.Třeba hmyz atd.

Odpověď na mail karel.kajda@centrum.cz

Sice vím, že jí stačí jídelníček skožený jen z hlodavců, ale tohle by mě taky zajímalo. Napište prosím odpovědi i sem dík. Co jí takhle někdy nabídnout malé kuřátko nebo čerstvě narozeného králíčka:-p?