Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama x včely a vosy

Dobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat, jestli nemůže být nějak nebezpečné, když dávám mým agamám včely a nebo vosy (samozřejmě, jen když zrovna nějaká po bytě poletuje), jakmile jí hodím do terárka, jsou jak divé a skoro se o to bijou. Ale je super, když je vidím v terárku, jak pobíhají a skákají. No ale píšu proto, že mě napadlo, že je přece i ta včela a nebo vosa může píchnout do jazyku, ne? Nemůže je to nějak ohrozit? Někde jsem četl, že se normálně tímto sem tam krmí, ale i tak se zeptám, jestli je to nemůže ohrozit. Přece ta včela se taky brání, tak jí musí píchnout, ne? To jí jako nebolí?
Díky za odpověď.

Super teda, jen jsem se chtěl ujistit :-) Takže je můžu sem tam někdy obšťastnit včelami :-D. Jinak všechno, co mi sem tam domů přiletí - jako mouchy, různý létavý hmyz, tak se to snažím chytit a hodit jim do terárka, sežerou fakt všechno. Někdy mi připadá, že jim to více chutná, než cvrčci a nebo sarančata. Hlavně jsou pak celé takové roztěkané, jak píšeš. Asi založím chovy s létajícím hmyzem :-D:-D