Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stojany pod teraria

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat zda máte nejaky dobrý tip na nějakeho vyrobce, prodejce stojanu pod teraria z ostravska popřípade by mohli byt i štelaře kovove s dreveným dnem. chtěl bych si v pokoji udelat tera stěnu. Děkjuju za odpovedi

S pozdravem Toman

Dovolím si malou poznámku, protože jsem z oboru. V topicu Honzy L. sejedná se o bezšroubový policový systém. Vyrábí jej Italská firma Metalsistem a dovozcem a přímým prodejcem je firma IMH Group, pan Gazda, pokud by chtěl někdo kontakt, mohu poskytnout SZ.

Musím potvrdit - regály jsou stabilní, lehké a snadno se přestavují. Mám s nimi vybavený sklad a drží.
Nevýhoda těchto regálů je, že se většinou dodávají nosníky kratší jeden metr. Na větší terária to není celkem praktické.

rozvádí teplo poměrně dobře, terárium ve vyššim patře je vytápěný skoro celoplošně jen od žárovek pod

nicméně k těmhle štelářům mám i jednu připomínku, reznou (v provozu je mam cca 8 let), když bych je kupoval znova, tak bych je rozhodně před použitím u terárek stříknul nějakou odolnou barvou

složit ani rozloži holýma rukama to moc nejde, chce to aspoň gumovou palici

jinak používám rozměr polic 150*50 a nosnost 320kg na polici, mám na tom celoskla ve 4-6 patrech dle výšky ter a nikdy žádnej problém, jen doporučím nechat si nad teráriem místo na ruce, ten 10cm volnej prostor mezi nosníkem a policí přímo vybízí k tomu, schovat tam elektroinstalaci (i jiné rozvody) a vyšší polici usadit na první možnou pozici - je to velice nepraktický :-)

ty stojany vypadají hodne dobře takhle jsem si to i nejak predstavoval,no teraria mam prevazne vetsi delkove kolem metru ci neco pres metr. kazdopadne je fajn ze jsou tak rychle slozitelné a lehké s i ts nosnost je fajn. ohlasy na ne jsou jen dobre takze urcite budu o tehle premyslet. doprava to uz je maličkost. za odpovedi vsem moc dekuju moc jste mi pomohli. Toman

Spíš než konzolové regály bych zkusil paletové regály. V halách kde děláme hašení (coca-cola, deli...) mají spíše ty a když jsem je porovnal s konzolovými (například v na dříni v bejvalý poldovce), tak bych volil spíše ty. Paletové jsou spojené i vodorovně což konzolové nejsou. Nemusí se tedy vymýšlet další spojení. A jsou i dostatečně široké stojiny, aby se tam vešlo větší terárium. ;-)