Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samla box pro Lacertidae - zadní stěna

Zdravim
Uvazujem o chove jasteric v samla boxoch od ikei.Laka ma hlavne cena. Mate skusenosti s chovom jasterov v tychto boxoch? Mam na mysli ten najvacsi,rozmer si uz nepamatam
Zaujima ma hlavne ci upravujete zadnu stenu (ak ano tak ako) alebo preferujete "hygienicky" sposob chovu v tychto boxoch? Stale sa neviem rozhodnut medzi terarkom a boxom,upravena zadna stena mi pride prakticka,zvysi vyuzitelnu plochu...ale v boxe? Hh necham si poradit,vopred dakujem za odpovede
Změna předmětu, původně: Samla box pro lacertidae - zadní stena (Aurifer)

Velké Samla boxy jsou naprosto geniální ubikace na kdeco, zdaleka nejenom na krmný hmyz a odchovy. krom různých druhů Lacertidů v nich chovám i agamy rodu Leiolepis, Ameivy, menší druhy Ctenosaur, některé Anguidy, Laudakie, mláďata Uromastyxů atd. A zvířata se v nich i bez problémů rozmnožují. Naopak pro řadu druhů jsou vhodnější a praktičtější, než skleněné ubikace. Co se týče zadních a bočních stěn, tak ty je lepší upravit tak, že na ně kvůli pružnosti plastu pozadí přímo nenalepíš, ale uděláš ho vyndávací a připevníš ke stěně třeba pomocí čepů. tak, že do stěn Samly propálíš otvor a tím prostrčíš čep, na který desku přichytíš. A nebo necháš stěny holé a jenom tam opřeš třeba korkovou kůru, taky to jde.