Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka sedlatá

Dobrý den. ¨
Mám doma samce korálovky sedlaté. Je možné k ní do teraria přidat jinou korálovku? Myslím to tak, že tam musím dát do páru znovu sedlatou či můču kalifornskou nebo jinou?
A ještě když bych sehnal sedlatou nehrozí tam nějakje problém když by to bylo mláďe? Samci je necelý rok.
Změna předmětu, původně: Korálovka Sedlatá (Radar14)

Pokud by byly stejně veliký a přiměřeně starý, neviděl bych v tom větší problém..sám jsem začínal s párem "sinaloaek" a od mala byly spolu bez sebemenšího problému..jen při krmení jsem je odděloval..
Nyní mám "califorňanky" a mám je zvlášť..stejně starý pár, ale samice už velikostí samce o dost předčí ;-)

Korálovka sedlatá u mě navozuje chaos. Pod tímto pojmenováním se mi vybaví druh triangulum s jeho snad 30 poddruhy.
U stejných druhů a podobné velikosti se dají chovat v párech nebo skupinách 1.2,ale kanibalismus hrozí vždy. Přidat getulusku k triangule,kterou většinou přeroste se rovná zkrmení trianguli.