Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarko pro Boa constrictor

Nazdarek,

chtel bych se zeptat jak zaridit vytapeni u terarka, ktery je cca 400 litru. Pomoci zarovek me to prijde neefektini a v noci nechci aby to svitilo. Co byste doporucili popr. co pouzivate vy jako vytapeni.
Rad uvitam primo tipy na konkretni vyrobky.

Moc vam vse diky

Topné kameny, kabely či rohože. Energeticky podstatě méně náročné než žárovky. Jejich provoz je většinou bezproblémový a při správné volbě výkonu vyhřejí i velká terária. Celkem slušná firmička, která vyrábí a dodává kameny je zde. Nebo také můžeš zkusit poohlédnout se na nejrůznějších burzách. :puff: