Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama bradata zimovanie

Zdravim,chcel by som sa spytat ci mi viete niekto prosim vas poradit ked mam zhruba 10 mesacnu agamu bradatu,ci je uz dost stara na zimovanie? Docital som sa ze zimovat sa mozu len dospele agamy ,ale neviem aky je zhruba vek dospelej agamy. Dalej som sa docital ze znizovat teplotu by som mal zacat tak v novembri a ze pocas zimovania by mala mat v terariu teplotu okolo 15-16 stupnov a chcem sa spytat ci izbova teplota asi 19-21 je prenu moc vysoka? Popripade ci mi viete dat dake ine rady ohladom zimovania ? vopred dakujem za odpoved.

Zdravim moja agama za posledne asi tri tyzdne zjedla tak troch svabov a trochu jablka a nie a nie sa vyprazdnit...podla spravania mi pride ze sa chce uz urcite zazimovat ale bojim sa ju dat zimovat ked sa predtym nevyprazdnila..teplotu a cas svietenia som uz zacal znizovat..raz za tyzden ju skusam kupat aj jej trochu masirujem brucho ale nepomaha..je to v poriadku?viem ze moc toho nepojedla ale aj tak mozem ju dat zimovat aj ked sa nevyprazdnila predtym?vopred dik za kazdu radu.