Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Různé druhy želv.

Dobrý den. Chci se zeptat. Mám dvě hermanky a jednu marginatku. Chovám je společně. Chtěla bych si pořídit uhlířku nebo pardálku. Mohu je chovat společně?

Děkuji za odpověď.

Ještě se chci zeptat, pokud by měla pardálka domácí terárium zvlášť od ostatních druhů želv, ale přes léto by bývala v jednom výběhu s ostatníma, to by také dělalo neplechu? Nebo by bylo třeba i venkovní výběh udělat zvlášť?