Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P.regius nesežrala myš

Dobrý deň. Vlastním krásneho python regius,je to samica a volá sa Žofka. :). Mám ju okolo 5 rokov,zatiaľ som nezaregistroval žiadnu vážnejšiu komplikáciu až do dnes. Dal som jej živú myšku (obvyklé krmivo s ktorým nemá problém) a po prvý krát sa stalo,že myš zadusila no nezožrala. Doteraz vždy hneď po usmrtení ju hned začala žrať. Neviete mi niekto poradiť prosím že v čom by mohol byť problém? Dosť ma to znepokojilo... Vopred ďakujem za odpovede.
Změna předmětu, původně: Problém! (Aurifer)

Už se mi to taky jednou stalo sice ti neřeknu proč krajta myš nesežrala ale další krmení cca za týden sežrala myš bez problémů. Takže si myslim že se nemusíš asi nějak bát.
Ale jako možnost mě napadá jestli nemá třeba před svlekem......

Nechal bych tam tu mrtvou myš pár hodin a když jí nevezme, tak jí odstranit.
To, že tohle udělala jednou nic neznamená, naopak, buďte rád, že doteď žrala normálně, je to spíš výjimka.
Mě nežraly nejvíc asi 7 měsíců a zhubly jen pár gramů :-)
Zkusil bych to za čtrnáct dní znovu, klidně až za měsíc.