Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Animals holding

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli máte někdo nějaké zkušenosti se společností Animals holding. V poslední době vidím spoustu inzerátů od této společnosti.

Já od nich mám korálovku sedlatou (koupená na burze), už ji mám asi 7 let bez nejmenšího problému. Potom jsem měla chamíka jemenskýho (taky z burzy), ten mi asi do měsíce pošel. Byl koupen dost maličký, pak jsem se doslechla, že u malých je celkem častý úhyn (ale nevím, co je na tom teda pravdy). Tak jsem si od nich objednala dalšího, většího. Byl mi přivezen téměř domů a vše v pořádku. Tou dobou jsem vůbec neměla představu, že je to nějaká společnost.
Potom si u nich taťka kupoval krajtu královskou. Byl přímo u nich a mohl si vybrat, jakou chce, až takhle jsem se dozvěděla, že je to nějaká firma. Krajta bude mít 6 let a taky bez nejmenšího problému. Ale také od té doby, co to vím, jsem si od nich nic nepořídila. Nechci vědomě takovéhle prodejce podporovat.
Ale taky jsem už na netu četla příspěvek nějaké paní, která si u nich kupovala ježka bělobřichého a byl plný parazitů. Mám dokonce pocit, že jí umřel, ale to je možná mylná informace.