Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka čínska

Hi! Už rok chovám užovku červenú - a má krásne velké terárko a začal som pokukovať po užovke čínskej-dokážu tieto dva hady žiť spolu v terárku??? Neviem to zistiť. Prosím odpovede na: ci23@zoznam.sk

Dokážou, ale už. čínská, jestli tedy myslíš E. taeniura friesei, je v dospělosti mnohem větší a těžší než guttata a nemuselo by to dělat dobrotu třeba při krmení. Obecně jsou hadi samotáři a seskupují se pouze při páření nebo zimování, takže by spíše každý jedinec ocenil své terárium. Ale jak jsem psal na začátku možné to je. Vzhledem k velikosti taeniury bych volil v dospělosti hadů terárium min. 120x50x50 cm a při krmení bych hady rozděloval.