Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta kralovska zcernani tlamy, prosim pomoc

Zdravim, pred vanoci jsem si poridil dvouletou samici krajty kralovske. cca par dni po prevozu se ji zakalili oci, momentalne je to asi 14 dni a had se ne a ne svlekat. Rosim ho pravidelne, v terarku ma 3d pozadi z lepidla na dlazdicky , ruzne kameny, klacky, jezirko s vodou, podklad je raselina. a poslednich par dni objevuju hnedou az do cerna skvrnu na jeho spodni tlame.
Prosim poradte, bojim se ze jsem poridil nemocne zvire a nebo sem neco posr**. Dekuji Kreczek

ahoj z potrhané svlečky si nic nedělej hlavně to neztrhávej pinzetou jestli je tam ztvrdlá můžeš hadovy ublížit kor kolem oka vem si froté nebo obyčejný ručník namoč ho do teplé vody vyždímej a rozprostři ho do plastového boxu zavři tam sním hada (víko ať má díry) 6-10 minut a svlečky máš všechny dole a uvidíš že had ti za to bude i děkovat ;)