Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software na evidenci chovu terarijních zvířat

Dobrý večer,
dokončuji software na evidenci chovu terarijních zvířat. Ještě než jej veřejně uvolním, tak bych se s pár lidma rád domluvil na testovacím provozu.

Pokud máte někdo zájem, tak mě prosím kontaktujte na email administrator@chovarium.cz . Měl by to být někdo kdo už nějakou dobu chová nějaká terarijní zvířata a má už nějaký najetý systém evidence (třeba do sešitů) a má kladný vztah k počítači (resp. chtěl by chov mít na PC).

Stručně o aplikaci:

- evidence chovu terarijních zvířat přehledným způsobem
- hlídání krmení v nastavených periodách pro jednotlivá zvířata
- u zvířat - krmení (i hromadné), měření, poznámky, fotky, ..
- hlídání čištění a stáří výstelky v nastavených periodách pro jednotlivá terária
- u teráriií čištění, výstelka, poznámka a fotky, ..

- pošta mezi uživateli
- podpora mobilních zařízení
- možnost neveřejného účtu, skrytých zvířat/terárií

plánované:
- inzerce včetně profilů
- blog

www.chovarium.cz

Dovolil jsem si přidat link na Chovárium sem, do původní zprávy, aby to bylo pro všechny co nejlépe přístupné (GG) (lucifer)

Nejsem si zrovna jist jestli je to přišpendlení správné, neb v konečném důsledku jde (nebo teda - po dokončení půjde) o normální komerční projekt s plnou funkčností jen u "platících". Tím nesnižuju invenci a nápady autora. (lucifer)

Ahoj všem,
nově máme na chovariu možnost evidence krmiv včetně skladových zásob, tzn.:

- ručně naskladnit/vydat v libovolné hodnotě (promítá se do financí)
- zkrmením se zásoby odepisují
- možnost nastavení upozornění, když zásoba klesne pod nastavenou hodnotu (bude doplněno během několika dnů)

Pavel

Zdravím! Mohli by ste to prosím niekto napraviť na stránkach "Chovarium.cz"?Totižto ide o to,že mi chodia emaily s upozorneniami pre zvieratká p.Rozehnala,ale čo sa týka mojich terárii napríklad,tak to je v poho,ale s tým,že je to u mňa evidované pod menom už vyššie zmienenej osoby-p.Rozehnala.No,neviem ako pôjdem z Bratislavy nakŕmiť jeho hadice? Vopred ďakujem!