Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ublíží regině pach spáleného dřeva?

Zdravím, dnes u nás došlo k malé nehodě, kdy se uvolnila lampa vyhřívající terárko a spadla přímo na velký kořen, pod nímž má krajta svoje místečko. Bůhvíjak dlouho se lampa propalovala dřevem, ale je slušný kus vypálený, snažila jsem se vyčistit kartáčem. Pach táborového ohně však stále v terárku je a obávám se, zda to krajtě nemůže ublížit. Nebo kořen raději zase vyndat? Děkuji.

tak hadovi bude hlavně vadit, pokud se bude opakovat ta situace se spadlou lampou (a vám potenciálně taky, protože byste mohli vyhořet) a pokud se nadýchal toho spáleného smradu, když se ten kořen pálil. Teď už je to asi jedno...prostě kořen vyndej, oškrábej spáleninu třeba ostrým nožem až na zdravé dřevo, terárko vyvětrej a kořen nech pár dní venku "vysmrádnout". Ale hlavně zajisti, aby už lampa podruhé nespadla..