Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost teraria

Planuju si pořidit krajtu kralovskou a mam rohove terarium o velikosti 100x30x40 (dxšxv). Bude to pro krajtu stačit? Děkuji za odpovědi. Věřim, že takovych dotazu je spoustu, takže se na mě prosim nezlobte.

No pokud je to rohové terárium a jeho největší hloubka je 30cm, tak podlahová plocha vychází na 0,15m2, přičemž doporučované terárium pro regínu (100x50x50) má podlahovou plochu 0,5m2, tak rozhodně nee..
Hoďte sem fotku nebo nákres terária, ale stejně si myslím, že to pro ni bude malé..

Doporučované ano..ale snad 90% lidí včetně zkušenějších je mají klidně 90x40x30(dxšxv), a moc pohybový hadi to nejsou takže ji to bude stačit, na 2-3 roky určitě, pak se může pořídit jiné pokud by nestačilo.. sama mám krajtu v 160x50x50 a každý nadával, že je to zase moc velké zvlášť pro mládě, co člověk, to názor..

Tak ono u rohového terária je potřeba dávat čtyři rozměry (pokud se nejedná o rovnoramenný pravoúhlý trojúhelník), zdá se mi vemi nepravděpodobné, že by trojúhelníková záhladna (u rohového terária se dá předpokládat, že bude pravoúhlý) měla rozměry 100x30cm, ale možné je všechno. Pokud to tak je pak je opravdu malé pro adulta...