Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indotestudo elongata na Facebooku

Zdravím všechny,
rád bych se dozvěděl kolik je v čechách a na moravě chovatelů želvy druhu Indotestude Elongata.
Vytvořil jsem proto na facebooku skupinu tohoto jména a budu moc rád pokud se do ní přidají lidé, kteří tuto želvu chovají a pomůžou mi s obsahem této skupiny.
Dozvíme se tak, kolik nás přibližně je a můžeme zde i představit své kamarády z želví říše.
Pomůžeme tak při rozhodování dalším chovatelů, kteří by o Indotestude Elongata měli zájem.

Skupinu najdete zde: 1445814432302947

Děkuji Toni.
Změna předmětu, původně: Indotestudo Elongata na Facebooku (Aurifer)

Na facebook se dá dostat i bez přihlášení, vše se tam jednoduše spravuje, lépe se tam vytváří události pro členy skupiny a má to i mnoho jiných vychytávek.
Navíc to dost dobře nacházejí i roboti z Googlu a seznamu, takže se do skupiny dá dostat i přes vyhledávače. A proč neudělat skupinu na facebooku, když je to zadarmo a může to pomoci začínajícím chovatelům, kteří neznají poradnu.net?

někdo účet na Atlase hub má, jiný ne..není to povinné, akorát pro některé lidi je to celkem praktická věc, záleží na individuálním názoru a použití. Já ačkoliv jsem jinak celkem zarytý odpůrce soc.sítí, tak jsem si účet založila právě kvůli zvířatům, páč se tam člověk může zkomunikovat s lidma se stejným zaměřením a nemusí filtrovat tuny jelit, jako na veřejných fórech.