Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrčci - Havířov

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli neznáte nějakého chovatele cvrčků poblíž Havířova, popřípadě Ostravy, protože ty ceny ve zverimexu se mi zdají přehnané, když stojí 49 KČ a vydrží na 3 - 5 dní... ale zase se mi nechce platit za poštovné více než za celé zboží... Díky moc všem a jestli to zde již někde je, omlouvám se, ale nenašel jsem to. Ještě jednou díky moc všem co poradí.

My z Brachou bereme od pana Horečky z Raškovic. Dodává do zdejších zverimexů a do Havířova jezdí také. Každou středu jede Třinec ,Český Těšín, Karviná, Havířov.poprvé jsme zajeli do Raškovic domluvili se na velikosti a množství a od té doby co 14 dní se domluvíme na kontaktu v Českém Těšíně. Víc pres SZ.